• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Wisiorki srebrne

Znawcy biżuterii podkreślają, że wisiorki srebrne należą do biżuterii bardzo pożądanej przez kobiety w różnym wieku. Z jednej strony wynika to z faktu, że srebro jest znacznie bardziej uniwersalne niż złoto, a ponadto nie jest materiałem tak bardzo rzucającym się w oczy. Dzięki temu dodatki srebrne są efektowne i eleganckie, a jednocześnie nie przyćmiewają w nachalny sposób całej kreacji. Ponadto, różnorodność dostępnych wariantów w zakresie srebrnej biżuterii sprawia, że każda z pań, niezależnie od swojego wieku czy preferowanego stylu, znajdzie ozdobę odpowiednią dla siebie.

W ofercie sklepu KARMELO można znaleźć wisiorki srebrne na każdą okazję. Proponujemy zarówno zawieszki zdobione dużymi kryształami Swarovskiego, które będą idealnym dodatkiem do casualowych stylizacji, jak również efektowne, mieniące się feerią barw zawieszki doskonałe do oficjalnych, wieczornych kreacji.

Wśród wielu oferowanych przez nas wisiorków można znaleźć także warianty na wyjątkowe okazje, np. na chrzest czy pierwszą komunię świętą. Proponujemy między innymi srebrne krzyżyki oraz medaliki z Matką Boską.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów