• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

 

Dlaczego klienci są z nas zadowoleni:

 

 

O biżuterii:

 

Dysponujemy szerokim wachlarzem wyrobów dostępnych od ręki. Posiadamy szeroki wybór nowoczesnej biżuterii damskiej i męskiej. Fantastyczne wzory zgodne z najnowszymi trendami modowymi. Cechuje nas indywidualne podejście do biżuterii.

 

Dostarczane przez nas wyroby są wykonane z autentycznych kruszców tj. najwyższej jakości srebra pr. 925 oraz złota 14K. Nie oferujemy wyrobów posrebrzanych.

Kupując biżuterię u nas masz pewność, że otrzymujesz produkt zgodny z opisem. Dodatkowo biżuteria srebrna dostarczana jest z metką jubilerską poświadczającą użyty do wyrobu biżuterii kruszec.

 

Bezpieczeństwo przesyłek

 

Oferujemy klientom darmową wysyłkę towarów, przy wartości zamówienia powyżej 200 zł. 

 

Wszystkie przesyłki są pakowane w bezpieczne, bąbelkowe koperty. Dodatkowo koperty zabezpieczane są od środka papierem, który przeciwdziała prześwietleniom przesyłki, a z zewnętrznej strony zabezpieczone taśmą klejącą i oznakowane. Dzięki temu masz pewność, że nikt niepowołany nie będzie zaglądał do środka przesyłki.

 

Biżuteria srebrna posiada metkę jubilerską. Całość zapakowana jest w ozdobne pudełko jubilerskie.

Masz możliwość zamówienia również pakowania w ozdobne pudełeczko. Należy wówczas wybrać tą opcję dostępną w koszyku.

 

Bezpieczna przesyłka – oferujemy możliwość wysyłki wartościowej. Jest to specjalna opcja, dzięki której Twoja przesyłka dotrze do Ciebie w stanie nienaruszonym i w terminie pokrywającym się z przesyłkami kurierskimi. Poczta też potrafi szybko dostarczać przesyłki!

 

Gwarancja:

 

Bezproblemowa możliwość zwrotu towaru w terminie do 14 dni. Zwrot nie obejmuje wyrobów modyfikowanych na życzenie klienta tj. Wyrobów z grawerem, wyrobów wykonywanych na specjalne życzenie.

 

Kontakt:

Łatwo się z nami skontaktować: odpowiadamy na maile, odbieramy telefon 503-163-535 (w dni robocze: od 9.00 do 16,00) doradzamy, informujemy i pomagamy.