• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Celebrytki – biżuteria, którą pokochały gwiazdy…

„… a w ślad za nimi tysiące kobiet”, chciałoby się dokończyć. Rzeczywiście, trudno znaleźć łańcuszki, wisiorki, naszyjniki, kolczyki czy bransoletki, które w ostatnich latach cieszyłyby się popularnością równie dużą, co popularne celebrytki.

Na czym polega fenomen tej biżuterii? W gruncie rzeczy „naszyjniki gwiazd” to przecież delikatne, niekoniecznie rzucające się od razu w oczy łańcuszki wzbogacone o cechujące się zazwyczaj prostotą elementy w kształcie serca, koła czy koniczynki.

Celebrytka z kryształem Swarovskiego

Łańcuszek celebrytka – zainspiruj się stylem gwiazd

To właśnie pozorna prostota oraz ukryta w poszczególnych zawieszkach symbolika zdecydowały, że te ozdoby stały się popularne wśród kobiet z pierwszych stron gazet i ekranów telewizyjnych. Omawiana biżuteria zamiast efektownego, bezpośredniego blasku oferuje subtelne piękno, a przykuwające uwagę, duże kamienie i brylanty, zastępuje delikatnymi, symbolicznymi elementami.

Nie od dziś wiadomo jednak, że moda jak żadna inna dziedzina dopuszcza różnego rodzaju odstępstwa. Warto więc pamiętać o tym, że prostota celebrytek nie może być rozumiana dosłownie. Znajdziemy oczywiście proste, pozłacane bransoletki i naszyjniki z elementami w kształcie serca lub krzyżyka pozbawione dodatkowych ozdób, ale celebrytki to przecież także biżuteria bardziej efektowna. Przykładami mogą tu być między innymi dostępne w naszej ofercie srebrne lub pozłacane naszyjniki i bransoletki zdobione cyrkoniami lub kryształami Swarovskiego.

Celebrytka - co oznacza i jak nosić?

Z pewnością wiele z pań, które chciałyby zakupić cieszące się tak dużą popularnością „naszyjniki gwiazd” zadaje sobie pytanie, czy tego typu biżuteria będzie pasowała do ich stylu i noszonych przez nie ubrań. W tym przypadku obawy są jednak niepotrzebne – ta subtelna i dyskretna biżuteria z powodzeniem może być bowiem noszona do wszystkich stylizacji, zarówno casualowych, jak i bardziej oficjalnych i uroczystych. Częściej jest ona bowiem dopełnieniem kreacji, a nie głównym jej elementem, do którego dobiera się pozostałe części.

Ważne dla omawianej biżuterii są symbole, które niosą ze sobą ukryte znaczenie. Wśród oferowanych przez nas wariantów możemy wyróżnić między innymi: serce (miłość), znak nieskończoności (wierność i stałość w uczuciach), koniczynka (szczęście), gwiazda (boskość, nowy początek), kwiat (kwitnąca miłość), sowa (mądrość) czy anioł (ochrona i opieka).

Celebrytki – biżuteria (nie tylko) gwiazd

Naszyjniki i bransoletki celebrytki można było zobaczyć między innymi u takich gwiazd jak Sandra Bullock czy Jessica Alba. Od pewnego czasu regularnie pokazują się z nimi również kobiety polskiego showbiznesu – Maffashion, Kinga Rusin czy Agnieszka Szulim. Chociaż biżuteria ta swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim gwiazdom piosenki, telewizji i kina, skierowana jest do wszystkich kobiet.

Celebrytki bowiem - niezależnie od tego czy są srebrne czy pozłacane – doskonale pasują do niemal każdego ubioru. Ich atutem jest także atrakcyjna cena – w naszym sklepie można kupić tego typu bransoletki, naszyjniki i kolczyki w cenie nawet kilkudziesięciu złotych. Uniwersalność tej biżuterii wynika jednak z jeszcze jednej rzeczy: miłość, mądrość czy szczęście to przecież wartości, które dostępne są dla każdego. Nie tylko dla celebrytek.