• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Dodatki ślubne dobrane do koloru sukni ślubnej

Klasyczna panna młoda zdecyduje się pewnie na białą suknię ślubną lub też w kolorze ecru. Jeśli Twój wybór padł na białą suknię, wówczas będziesz miała szerokie pole manewru jeśli chodzi o dodatki ślubne. Biała suknia doskonale komponuje się z niemal wszystkimi kolorami. Świetnie sprawdzą się tutaj kryształy Swarovskiego® jako element biżuterii ślubnej. Kryształy doskonale odbijają światło i przyciągają uwagę.

 

 dodatki ślubne - modelka

Szczególną uwagę należałoby zwrócić na dwa odcienie kolorystyczne tj. crystal czyli kolor przezroczysty oraz AB, który opalizuje mieniąc się, dodaje ciepła sylwetce. Jeśli zależy Ci na podkreśleniu kreacji za pomocą biżuterii to kolor AB będzie najlepiej spełniał te warunki. 

dodatki do sukni ślubnej - biżuteria

W przypadku, gdy Twój wybór padł na suknię ślubną w kolorze ecru, dodatkiem który najbardziej pasuje do tego koloru to ciepła perła. Perły dodają miękkości i subtelności kreacji ślubnej. To jeden z najbardziej eleganckich dodatków. Sporym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się biżuteria, która łączy perły i kryształy Swarovskiego. Nie jest to klasyczny sznur pereł, ale raczej nowatorska wariacja.

dodatki ślubne - biżuteria do ślubu

Suknia ślubna w wielu odcieniach kolorystycznych powinna być jedynie delikatnie podkreślona przez biżuterię. Eksperymenty kolorystyczne nie są tutaj wskazane. Dobrze gdy biżuteria ślubna będzie współgrać z całością stroju. Suknia wielokolorowa jest zdobna sama w sobie, a kolorowe dodatki mogą tylko przytłoczyć całość kreacji.