• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Biżuteria Ślubna

 

Ślub to niezwykłe wydarzenie dla każdej kobiety. Ślub jest momentem magicznym. Nic więc dziwnego, iż podczas tej uroczystości kobieta chce wyglądać najpiękniej. Makijaż, piękna suknia ślubna i ozdoby do ślubu. Nie da się bowiem zaprzeczyć, iż odpowiednie dodatki są w stanie wyeksponować piękno Panny Młodej i jej stroju.

biżuteria ślubna- modelka

Co jednak cieszy się największą popularnością w jubilerstwie ślubnym? Ozdoby do ślubu takie jak diademy, woalki, opaski czy też toczki z dodatkiem mieniących się niczym diamenty kryształków Swarovskiego®. Ponadto biżuteria - kolczyki, naszyjniki. I w tym miejscu wszystko zależy już od gustu i preferencji przyszłej mężatki. Klasycznym dodatkiem do stroju panny młodej są perły. Pomimo przesądu nadal cieszą się wielką popularnością. Można pokusić się o stwierdzenie, iż perły są po prostu nieśmiertelne. Nie każda kobieta jednak ceni sobie klasyczne rozwiązania. Dla nowoczesnych pań dedykowana jest biżuteria wykonana z mniej cennych minerałów. Nie zawsze taka stonowana, jednakże na pewno niepowtarzalna.

biżuteria do ślubu swarovski- modelka

Biżuteria ślubna może być wykonana z kamieni, które nie powinny zbytnio kontrastować z bielą sukni ślubnej. Ozdoby do ślubu mogą być białe, przezroczyste lub opalizujące. Można również dodać niewielki akcent kolorystyczny dopełniających całości z suknią ślubną.

biżuteria ślubna - komplet swarovski

W kwestii naszyjników ślubnych spotyka się coraz bardziej masywne ozdoby. Doskonałym dodatkiem ślubnym staje się także srebro. Do lamusa odchodzi żółte złoto. Na popularności zyskuje również platyna. Jak więc widać - w modzie ślubnej związanej z ozdobami, dodatkami do sukni panny młodej każda znajdzie coś na siebie. Czy to klasycznego, jak perły, diamenty, czy bardziej nowoczesnego jak masywne naszyjniki wykonane z kamieni, bursztynu.