• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Prezent na urodziny

Kolejny szczęśliwy rok życia trzeba uczcić - urodzinowe przyjęcie, zaproszeni gości i prezenty to coś, co sprawia, że wszyscy uwielbiają się nieco zestarzeć. Oczywiście nie dotyczy to kobiet, które są wiecznie młode - w ich wypadku podkreślamy jedynie to, że wciąż są kochane i szanowane. Dlatego właśnie prezent dla kobiety musi być szczególny i wyrażający coś więcej niż tylko pamięć o dacie jej urodzin.

Ręcznie robiona biżuteria podarowana w ten wyjątkowy dzień będzie najlepszym sposobem na wyeksponowanie swoich szczerych uczuć. Srebro i kryształki Swarovskiego zabłysną pięknie w blasku świeczek na torcie - niezależnie od tego jak dużo już się ich tam uzbierało. Srebrny naszyjnik będzie idealnym prezentem dla modnej nastolatki, młodej małżonki czy dojrzałej bizneswoman. Wiek ani status nie mają znaczenia, bo liczy się tylko szczere uczucie i unikalne piękno biżuterii Karmelo.pl.

Szeroka oferta wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego - dla ukochanej może być to naszyjnik z serduszkiem, podczas gdy przyjaciółce sprezentować można na przykład srebrne kolczyki z cyrkonią.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów