• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Wisiorki

Czyż jest coś bardziej kobiecego niż zmysłowo kołyszący się na dekolcie wisiorek? To przecież tylko drobna ozdoba – skromny, filigranowy akcencik – a jednak sprawia, że na pierwszy rzut oka widać, iż stajemy przed stuprocentową kobietą.

Nie ma bardziej uniwersalnej ozdoby niż zawieszka ze srebra. Może nosić go każda dama i każda nastolatka - bez względu na wiek, kolor włosów czy światopogląd. Jednocześnie to jeden z najwspanialszych prezentów dla każdej kobiety. Kiedy jeszcze nie czas na zaręczynowy pierścionek, to właśnie srebrny wisiorek jest najodpowiedniejszy na prezent dla dziewczyny. A kiedy zbliżają się święta i potrzebny jest idealny prezent na gwiazdkę to właśnie uroczy wisiorek ucieszy najbardziej każdą ciocię, mamę, babcię czy przyjaciółkę. Wisiorek nie jest samodzielną ozdobą – to najlepszy przyjaciel każdej kreacji i stylizacji. Dzięki szlachetnej aurze srebra i barwnym fasetom kryształów Swarovskiego® nawet najbanalniejsze ubrania zmienią się nie do poznania. Bo przecież zawsze o tym co najwspanialsze na świecie decydowały właśnie szczegóły. Elegancki wisiorek to właśnie taki akcent i drobny element i szczegół w którym siedzi przysłowiowy diabeł lub też anioł – zależnie od temperamentu. Wisiorek srebrny – kobiecość ukryta w prześlicznym drobiazgu i pełnia szykownego stylu zaczarowana w blasku urzekających kryształów Swarovskiego.

Karmelo wie to bardzo dobrze i dlatego oferuje tylko takie wisiorki, które oprócz piękna kryją w sobie ciepły szept pasji. Pasji bycia kobietą.

WISIORKI

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów