• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Prezent na roczek

Kto powiedział, że biżuteria musi być zarezerwowana wyłącznie dla dorosłych pań? W naszym sklepie można znaleźć bardzo zróżnicowane kolczyki czy naszyjniki, które równie dobrze sprawdzą się jako ozdoby przeznaczone dla małych pociech.

Zapoczątkowana przed kilkoma laty moda na przekłuwanie uszu niemowlętom nie słabnie. Chociaż wykonywanie tego zabiegu u małych dzieci budzi pewne wątpliwości, wielu rodziców decyduje się na przekłucie uszu swoim pociechom. Urokliwe kolczyki, takie jak pozłacane kotki, srebrne kwiatki z cyrkoniami czy serduszka mogą być zatem udanym prezentem na roczek. Warto mieć na uwadze również to, że wiele modeli – takie jak np. serca czy gwiazdki – są na tyle uniwersalne, że można je podarować nawet wtedy, gdy rodzice małej jubilatki wolą poczekać kilka lat z przekłuciem jej uszu.

Jako prezent na roczek znacznie bardziej powszechne są różnego rodzaju naszyjniki. W naszym sklepie można znaleźć na przykład pozłacany naszyjnik z aniołkiem i serduszkiem, który symbolizuje nie tylko naszą miłość do malucha, ale również opiekę i ochronę.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji