• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Prezent na komunię

Tego wyjątkowego dnia chcemy podarować najbliższym coś specjalnego - coś, co nie tylko spodoba się młodej osobie uczestniczącej w uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, ale co również będzie miało dla niej znaczenie symboliczne w późniejszych latach życia. Idealnym rozwiązaniem na prezent dla dziewczynek będzie dedykowana specjalnie na tę okazję efektowana biżuteria z kryształami Swarovski lub z cyrkonią.

Elegancka biżuteria to dobry prezent na komunię, zwłaszcza, gdy jej wybór jest tak szeroki jak u nas. W naszym sklepie można znaleźć między innymi kolczyki z kryształami Swarovski w różnych kolorach i o różnych kształtach, a także kolczyki srebrne pozłacane z cyrkonią. Ciekawym rozwiązaniem na podarunek będą także srebrne lub pozłacane naszyjniki.

Pierwsza komunia święta to jednak przede wszystkim uroczystość katolicka, nie może zatem dziwić, że wiele osób szuka podarunków bogatych w religijną symbolikę. Pożądane są przede wszystkim wisiorki z krzyżykiem czy medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej - zarówno srebrne, jak i pozłacane.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów