• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

Oferta współpracy hurtowej dla Salonów Ślubnych

Od wielu lat obserwujemy zmieniające się trendy w modzie ślubnej i jesteśmy na bieżąco z wybieranymi przez panny młode stylizacjami. Wiemy zatem, że biżuteria zdobiona kryształami Swarovskiego od kilku sezonów jest powszechnie wybierana przez przygotowujące się do zamążpójścia kobiety.

Nasza firma zajmuje się produkcją bransoletek, kolczyków, naszyjników oraz ozdób do włosów, które staną się doskonałym uzupełnieniem damskiej kreacji podczas tego wyjątkowego dnia. Biżuteria ślubna wykonana z najwyższej jakości oryginalnych kryształów Swarovski oraz rodowanego srebra pr. 925 jest synonimem piękna, prestiżu i atrakcyjności. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pojedyncze elementy, jak i całe komplety biżuterii – posiadamy kolczyki, bransoletki i naszyjniki bogato zdobione oraz modele bardziej wyważone.

Dla salonów ślubnych, które zainteresowała nasza biżuteria, mamy przygotowaną atrakcyjną ofertę współpracy opartą na sprzedaży hurtowej naszych produktów. Firmy, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę o produkowane przez nas kolczyki, naszyjniki i bransoletki zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: sklep@karmelo.pl.