• Ekspresowa wysyłka
    w 24 godziny
  • 14 dni na zwrot towaru
    bez podania przyczyn
  • Wysyłka powyżej 200 zł
    GRATIS

łańcuszki srebrne

W ofercie sklepu Karmelo znalazły się klasyczne łańcuszki srebrne, które stanowią podstawę biżuterii wielu kobiet na całym świecie. Lśniący i delikatny, zawieszany na dekolcie to nie tylko element damskiej stylizacji, ale również ponadczasowy symbol kobiecości. Klasyczny, elegancki i zawsze pełen blasku. Tutaj z pewnością każda z pań znajdzie ulubiony model, który pozwoli zalśnić i wyróżnić się w towarzystwie.

Nasz łańcuszek srebrny to wybór różnorodnych modeli splotów, długości i grubości tak by móc dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Są to m. in. łańcuszki linki, łańcuszki żyłki i łańcuszki kręcone. Panie mogą je nosić samodzielnie lub z dobranymi do nich zawieszkami dostępnymi spośród dużej ilości wzorów. Karmelo to biżuteria efektowna a tym samym ponadczasowa, która wciąż jest aktualna i nie wychodzi z mody.

Łańcuszki znajdujące się w tej kategorii to produkty wykonane z najwyższej jakości próby srebra. Są one bezpieczne w noszeniu i nie powodują uczuleń. Jest to idealne rozwiązanie dla osób narażonych na reakcje alergiczne. Łańcuszki srebrne dostępne w ofercie sklepu dzięki profesjonalnym procesom rodowania na długi czas zachowują swój błysk i świeżość przez, co służą kobietom przez długie lata.

ŁAŃCUSZKI SREBRNE

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów